fbpx
Connect with us

Lë nam presantuesja shqiptare, shkoi pa bre*ë në emision dhe i dolën të gjitha sheshit teksa hapi këmbët

Lajme

Lë nam presantuesja shqiptare, shkoi pa bre*ë në emision dhe i dolën të gjitha sheshit teksa hapi këmbët

Lei Kraja është një nga moderatoret sportive të “Supersport”. Gazetarja e njohur ka qenë e ftuar në emisionin “Shiko kush luan” në Top-Channel dhe në një moment të emisionit ka “lënë nam”.

Why do shows need Lei Kraja to connect with Robert Berisha? - Showbiz dhe TV

Teksa ka qenë duke zhvilluar një prej sfidave, Lei Kraja është detyruar që të lëvizi këmbët gjatë kërcimit dhe nga pamjet e kapur nga kamerat shihet që moderatorja është pa të br endshme.

Ajo ka vijuar pa problem lojën duke e çuar deri në fund sfidën edhe pse kaloi një moment të “sikletshëm”. Lei është një nga moderatoret më të komentuar për pozat dhe veshjet ekstravante në emisione apo edhe rrjetet sociale.

Lei Kraja flet për ndërhyrjet estetike në trup: S'kam bërë asnjë, por do pranoja... – Dosja AL

lei-kraja-18

Continue Reading
You may also like...

More in Lajme

To Top