fbpx
Connect with us

Lautaro tek Barca, duket se erdhi dita!

Sport

Lautaro tek Barca, duket se erdhi dita!

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Lautaro tek Barca, duket se erdhi dita!Ylli i Interit, Lautaro Martinez tërë këtë verë ka qenë i përfolur për një transferim tek Barcelona dhe tani mesa duket katalanasit po bëhen gati për blerjen e tij pasi që kanë shitur një numër lojtarësh.Barcelona është duke bërë gati një ofertë finale në drejtim të argjentinasit dhe që do të kishte një efekt ‘Knock-out’i edhe për skuadrat e Chelseas dhe Liverpool që kanë shfaqur interesim për të.

Marca raporton se tashmë nga shitja e futbollistëve është krijuar një fond i madh dhe vetëm nga pagat që kanë dhënë janë kursyer plot 70 milionë euro.Nëse bëhet oferta prej 100 milionë eurosh siç e kërkon Interi atëherë gjithçka do të jetë e kryer dhe Lautaro do të bashkohet me Messin në Camp Nou.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top