fbpx
Connect with us

Lautaro pranë Barcës, Inter ka gati zëvëndësimin bombë!

Sport

Lautaro pranë Barcës, Inter ka gati zëvëndësimin bombë!

Lautaro pranë Barcës, Inter ka gati zëvëndësimin bombë!

Lautaro Martinez vazhdon të mbetet një objektiv shumë i rëndësishëm për skuadrën e Barcelonës dhe transferimi i tij do të tentohet gjatë verës së ardhshme.

Inter po synon rinovimin e kontratës me të dhe të heqë klauzolën prej 111 milionë eurosh.

Neroazzurët duket se janë bërë gati për këtë largim dhe kanë gati emrin dhe bëhet fjalë për yllin e Juventusit, Paolo Dybala.

Inter me këtë transferon synon të vrasë dy zogj me një gur, ku do të përforcojë skuadrën e e vet ndërsa nga ana tjetër do të dobësonte rivalin kryesor për titullin në Serie A.

Marrëdhëniet mes Dybalas dhe Pirlos nuk janë aspak të mira edhe pse këtë fakt po mundohen ta fshehin në Torino.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top