fbpx
Connect with us

Lamtumira e Suarez, vjen mesazhi mallëngjyes i zonjës Messi

Sport

Lamtumira e Suarez, vjen mesazhi mallëngjyes i zonjës Messi

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Lamtumira e Suarez, vjen mesazhi mallëngjyes i zonjës Messi.Gruaja e Pleshtit, Antonella Roccuzzo, ka përshëndetur familjen e Pistolero-s me një
mesazh mallëngjyes në Instagram për miken e saj të ngushtë Soa, gruaja sulmuesit uruguaian.“Bolu, motër dhe mike… faleminderit për kaq shumë vite të ndarë bashkë, për kaqshumë të qeshura, kaq shumë miq dhe biseda pa fund, ishte si të ishim në familjepër ne”, ka shkruar Roccuzzo“
a

Nuk kam fjalë për të thënë sa, SHUMË, do të mungosh, ti dhe familja jote e bukur.Mijëra falënderime! Uroj që jeta të na dhurojë momente të tjera bashkë”.Do të shihemi përsëri shpjet! Të dua, Të dua. Të uroj të gjitha sukseset e botës nëkëtë etapë të re”.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top