fbpx
Connect with us

LAJMI I FUNDIT: Mbyllet ky Kufi, Prej datës 25 Tetor

mbyllen kufijt

Lajme

LAJMI I FUNDIT: Mbyllet ky Kufi, Prej datës 25 Tetor

LAJMI I FUNDIT: Mbyllet ky Kufi, Prej datës 25 Tetor

Kufijtë mbesin të mbyllura deri më 25 tetor. Për turistët dhe shtetasit e huaj për të cilët nuk ka ndalesë, hyrja lejohet vetëm përmes Bullgarisë per kufirin ne Greqi.

Nga vendkalimet e tjera kufitare që janë të hapura, përkatësisht dy pikat kufitare në drejtim të Shqipërisë…

Continue Reading
You may also like...

More in Lajme

To Top