fbpx
Connect with us

LAJMI FUNDIT që tmerroi të gjithë Kinën

tjera

LAJMI FUNDIT që tmerroi të gjithë Kinën

Specijalisti kinez i cili para disa javesh tha se nuk ka një virus të tillë siç e quan bota Korona Virus.Ai tha se kjo është një lojë nga fuqitë e mëdha kurse para disa javeve në Kinë ka bërë bujë lajmi ku thuhet se është gjetur i vdekur mjeku në një nga banesat në kinë por ende nuk dihen shkaqet e ekzekutimit të tij.Pas vdekjes se tij te doktorit u muren masa me te ashpra raportojne mediat nderkombtare dhe ato lokale te Wuhanit.Shty,pe rek.lam.en dhe vazh.do shi ko artikulin e plo.te..

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top