fbpx
Connect with us

LAJMI FUNDIT – CR7 i hakmerret Perezit!

Sport

LAJMI FUNDIT – CR7 i hakmerret Perezit!

LAJMI FUNDIT – CR7 i hakmerret Perezit!

Marrëdhëniet e Cristiano Ronaldos dhe Florentino Perez kanë qenë shumicën e kohës të mira mirëpo pak para largimit të tij nga Real Madrid ato u acaruan duke bërë kështu që portugezi të zgjedhë largimin.Dhe tani duket se ka ardhur koha e portugezit për tu hakmarrë.

Perez është shumë i interesuar për transferimin e Paolo Dybalas mirëpo duket se është pikërisht Ronaldo ai që po lobon kundër një transferimi të tillë duke bërë kështu që Real Madrid ta ketë praktikisht të pamundur transferimin e tij pasi marrëdhëniet mes dy futbollistëve janë shumë të ngushta.CR7 i ka rekomanduar Dybalas Premier League në vend të Real Madrid ku nga Anglia interesim për të kanë shfaqur Manchester United dhe Tottenham Hotspur.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top