Connect with us

Lajm i trishtë/ U godit nga rrufeja, ndërron jetë shqiptari

Latest

Lajm i trishtë/ U godit nga rrufeja, ndërron jetë shqiptari

Një burrë që u godit nga rrufeja ditën e djeshme në Llaushë të Skënderajt ka humbur jetën mëngjesin e sotëm.

Rastin e ka konfirmuar Shaqir Uka, shef në repartin e Intensivës Qendrore.

Doktor Uka tha se përkundër përpjekjeve maksimale, pacienti ka vdekur sot në mëngjes

“Përkundër mjekimit intensiv dhe përpjekjeve maksimale për të mbajtur në jetë nuk ka mundur t’i përballojë plagët dhe ka vdekur në orët e para të mëngjesit”, tha doktor Uka.

Continue Reading
You may also like...

More in Latest

Facebook

Popular

To Top