fbpx
Connect with us

Lajm i mirë për Koeman, Jordi Alba i gatshëm për “El Clasico” – Publikohet lista e futbollistëve të ftuar

Sport

Lajm i mirë për Koeman, Jordi Alba i gatshëm për “El Clasico” – Publikohet lista e futbollistëve të ftuar

Lajm i mirë për Koeman, Jordi Alba i gatshëm për “El Clasico” – Publikohet lista e futbollistëve të ftuar

Nesër me fillim nga ora 16:00, do të zhvillohet “El Clasico” e parë për këtë vit.Barcelona dhe Real Madridi do të luajnë në kuadër të xhiros së gjashtë të La Ligës, përcjell GazetaBlic.Trajneri katalunas, Setien, ka marrë një lajm tejet të mirë, pasi mbrojtësi i majtë, Jordi Alba, është grumbulluar me skuadrën dhe do të jetë i gatshëm.
“Mundo Deportivo” para pak çastesh ka publikuar edhe listën e plotë me futbollistët e ftuar për duelin e nesërm.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top