fbpx
Connect with us

Lajm i keq për Milanin: Rosonerët tre ndeshje pa yllin e tyre

Sport

Lajm i keq për Milanin: Rosonerët tre ndeshje pa yllin e tyre

Lajm i keq për Milanin: Rosonerët tre ndeshje pa yllin e tyre

Lajm i keq për Stefano Piolion pas fitores me Interin.

Sipas raportimeve të fundit Hakan Calhanoglu do të mungojë 10-të ditë pas lëndimit në gju.

Pas ekzaminimit është konfirmuar lëndimi, raporton Sky Sport Italia. Calhanoglu do të mungojë ndaj Celtic, Romës dhe Sparta Pragës.

Vendin e Calhanoglut pritet ta zërë Brahim Diaz.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top