fbpx
Connect with us

Labinot Tahiri: Nëse nuk na i lejojnë dasmat, unë do të dal mes sheshit dhe do të…(VIDEO)

tjera

Labinot Tahiri: Nëse nuk na i lejojnë dasmat, unë do të dal mes sheshit dhe do të…(VIDEO)

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Këngëtari dhe ish-deputeti kosovar, Labinot Tahiri i ka dërguar një paralajmërim në drejtim të Ministrisë së Shëndetësisë dhe Qeverisë së Kosovës sa i përket lejmit të dasmave.
Ai ka treguar se çka do të bëj nëse nuk i lejojnë.
Kliko reklamen dhe shiko videon e ketij shkrimi

Nëse nuk na i lejojnë dasmat, unë do të dal mes sheshit dhe do të…

Kliko reklamen dhe shiko videon e ketij shkrimi

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

To Top