fbpx
Connect with us

Ky ishte lojtari që Milani tentoi të merrte në orën e fundit të merkatos

Lajme

Ky ishte lojtari që Milani tentoi të merrte në orën e fundit të merkatos

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Zbulohet emri që Milani tentoi të merrte në orën e fundit të merkatos! “E donin huazim…”.

Daniele Prade, drejtori sportiv i Fiorentinës, foli në konferencën për shtyp për Ante Rebic dhe, mbi të gjitha, për Pezzella, duke konfirmuar lajmin e MilanNews në lidhje me përpjekjen e fundit për qendrën argjentinase:

“Milenkovic dhe Pezzella me një ofertë të drejtë mund të ishin larguar gjithashtu, si Chiesa.

Me Milenkovic do të përpiqemi të rinovojmë kontratën. Nëse ai nuk pranon, do ta shesim atë vitin e ardhshëm. Për Pezzella Milani na solli ofertën e vetme mbrëmë, një huazim! Pyetja mbi Rebic? Nuk varet nga unë…”.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajme

To Top