fbpx
Connect with us

Ky do të jetë objektivi kryesor i Milanit në janar!

Sport

Ky do të jetë objektivi kryesor i Milanit në janar!

Ky do të jetë objektivi kryesor i Milanit në janar!

Milan e përforcoi ndjeshëm skuadrën gjatë kësaj vere dhe tashmë po bën gati planet për transfertën dimërore.Rossonerët në mesfushë arritën të transferonin Sandro Tonalin mirëpo dështuan për blerjen e Bakayoko të Chelseas.Tashmë objektivi kryesor i Milanit do të jetë mesfushori i Lille, Boubakary Soumare.

Soumare shkëlqeu këtë sezon duke marrë edhe epitetin si ‘Pogba i ri’.Milan nga ana tjetër ka marrëdhënie të shkëlqyera me Lille dhe transferimi pritet të ndodhë gjatë janarit.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

To Top