fbpx
Connect with us

Kush ishte i dashuri i parë i Norës dhe si quhej ai, bukuroshja befason me përgjigjen

Lajme

Kush ishte i dashuri i parë i Norës dhe si quhej ai, bukuroshja befason me përgjigjen

Kush ishte i dashuri i parë i Norës dhe si quhej ai, bukuroshja befason me përgjigjen

Këngëtarja Nora Istrefi së fundi ishte e ftuar në emisionin ‘NIN’, në ‘Klan Kosova’, shkruan GazetaBlic. Në rubrikën ‘Haje ose thuaje’ Nora Istrefi, iu përgjigj tri pyetjeve tejet interesante.Por njëra nga pyetjet ishte ajo qe mori më shumë vëmendje.

Na thuaj emrin e të dashurit tënd të parë? Ishte pyetja që iu bë.Ajo nuk u përgjigj sakt me emër por tha; ‘Të gjithë e dinë kush është i dashuri im i parë, është fytyrë publike, kështu qe nuk kom çka thom me shumë‘.Ndryshe, për ju qe nuk e dini i dashuri i saj i par është reperi Getoar Selimi, që njihet me nofkën ‘Gheto Geasy‘.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajme

Te fundit

Facebook

Populare

To Top