fbpx
Connect with us

“Kur nuk i pl*s asaj, pse të më pl*së mua”, ndodh e pap ritura në ‘Përputhen’ mes Shqipes dhe Andit (VIDEO)

tjera

“Kur nuk i pl*s asaj, pse të më pl*së mua”, ndodh e pap ritura në ‘Përputhen’ mes Shqipes dhe Andit (VIDEO)

Ditën e djeshme në spektaklin ‘Përputhen’ u transmetua takimi i Andit dhe Shqipes. Dyshja u takuan në një kafe, mirëpo fillimisht Shqipja e bëri Andin të mendonte se e kishte br aktisur në takim.

Ajo e kishte bërë me plan të vonohej, gjë që nuk u prit mirë nga Andi. Ky i fundit u ngrit nga tavolina duke thënë “Kur nuk i pl as asaj, pse të më pl asë mua”. Në këtë moment Shqipja u shfaq duke qeshur dhe vazhdoi tak imi mes tyre.

Në pjesën e tretë të takimit të tyre, dyshja u vendosën në një fushë golfi për të praktikuar këtë sport.

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top