fbpx
Connect with us

Kumbullua luan ndaj Juventusit? Fonseca merr vendimin për shqiptarin

Sport

Kumbullua luan ndaj Juventusit? Fonseca merr vendimin për shqiptarin

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Kumbullua luan ndaj Juventusit? Fonseca merr vendimin për shqiptarin.Po afron dita e madhe për Marash Kumbullan.Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, do të bëjë paraqitjen e parë me fanellën e Romës në Serie A të dielën mbrëma.Trajneri i Romës, Paulo Fonseca, ka konfirmuar se mbrojtësi shqiptar do të startojë kundër Juventusit.

“Nëse asgjë nuk ndodh nga tani deri te starti i ndeshjes, këta janë lojtarët që do të startojnë; Mirante, Santon, Mancini, Ibanez, Kumbulla, Spinazzola, Pellegrini, Veretout, Mkhitaryan, Pedro dhe Dzeko”, tha Fonseca.Sfida me Juventusin zhvillohet të dielën në orën 20:45 në Olimpico.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top