fbpx
Connect with us

Kulusevki mahnit me lëvizjen e tij! Çfarë veprimi magjik talenti suedez i Juventusit (VIDEO)

Sport

Kulusevki mahnit me lëvizjen e tij! Çfarë veprimi magjik talenti suedez i Juventusit (VIDEO)

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Kulusevki mahnit me lëvizjen e tij! Çfarë veprimi magjik talenti suedez i Juventusit (VIDEO)Gol në debutimin e tij me “Zonjën”, por edhe paraqitje super ndaj Sampdorias.Ndërsa sonte, suedezi mahniti me një numër të jashtëzakonshëm, mes dy lojtarëvetë Roma-s duke pasur për Ramsey dhe marrë sërish topin për t’ia rikthyer uellsianit…Shijojeni!

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top