fbpx
Connect with us

Krizë totale në klubin gjerman, tifozët bllokojnë ekipin para derbit (Foto)

Sport

Krizë totale në klubin gjerman, tifozët bllokojnë ekipin para derbit (Foto)

Krizë totale në klubin gjerman, tifozët bllokojnë ekipin para derbit (Foto)

Schalke është në krizë totale! Ekipi gjerman ka 20 ndeshje pa tuar dhe e ka nisursezonin e ri ashtu si la të vjetrin. Ata kanë humbur 3 ndeshjet e para të kampionatit,
ndërsa barazuan sot ndaj Union Berlinit me rezultatin 1-1.Klubi legjendar rrezikon seriozisht rënien nga kategoria nëse vazhdohet kështu.Tifozët janë shumë të shqetësuar për ecurinë e ekipit të tyre dhe i dolën parafutbollistëve pas ndeshjes me Union Berlinin.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top