fbpx
Connect with us

Kolasinac i ofrohet Romës!

Sport

Kolasinac i ofrohet Romës!

Kolasinac i ofrohet Romës!

Mbrojtësi i Arsenalit, Sead Kolasinac i është ofruar skuadrës së Romës, raporton kështu Corriere dello Sport.

Kolasinac e ka humbur vendin e titullarit në formacionin e Mikel Artetas dhe Roma është e gatshme për një huazim gjatë muajit janar.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top