fbpx
Connect with us

Kjo video do ua lumturojë ditën/ Njihuni me djaloshin 1 vjeç që nuk ndahet nga kuzhina do vetëm të gatuaj

Lajme

Kjo video do ua lumturojë ditën/ Njihuni me djaloshin 1 vjeç që nuk ndahet nga kuzhina do vetëm të gatuaj

Një vogëlush vetëm 1 vjeç është kthyer në një personazh mjaft të ndjekur në rrjetet sociale. Ai numëron 1.3 milion ndjekës në instagram ku ndan video nga eksperimentet e tij në kuzhinë.

Nëna e tij, Ashley Wian, në një prononcim për CNN është shprehur se videot filluan si një mënyrë për të ndarë ngazëllimin e djalit të saj në kuzhinë me miqtë dhe familjen.

“Gatimi është vetëm një nga shumë gjëra praktike që Kobe bën në shtëpi. Ai ka shumë qejf që e bën atë”, tha ajo.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajme

Te fundit

Facebook

Populare

To Top