fbpx
Connect with us

Kjo nuk mendohej! Vjen lajmi i p apritur për Arbana Osmanin

tjera

Kjo nuk mendohej! Vjen lajmi i p apritur për Arbana Osmanin

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Kjo nuk mendohej! Vjen lajmi i p apritur për Arbana Osmanin

Një lajm i ri ka ardhur nga Arbana Osmani dhe fansat e saj padyshim që janë shumë të interesuar.

Moderatorja e njohur ka bërë me dije se do të rikthehet në ekran, edhe pse është në muajt e fundit të shtatzënisë.

Në sezonin e ri televiziv moderatorja do të drejtojë sërish “Dua të të bëj të lumtur”, teksa ka ftuar çdokënd që dëshiron të jetë pjesë e programit të nisë historitë në llogarinë e saj.

“Dua te te bej te lumtur” rikthehet ne ekranin e Topchannelalbania ne Janar. Na dergoni historite tuaja ne adresen histori top-channel .tv ose na kontaktoni ne numrinnumri. Natyrisht qe mund te mi dergoni dhe mua ketu ne dm sic beni zakonisht Love you all”, ka shkruar Arbana.

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top