fbpx
Connect with us

Kjo Modele Është Pak E Trashë, Por Meshkujt ‘Çmenden’ Pas Saj

Lajme

Kjo Modele Është Pak E Trashë, Por Meshkujt ‘Çmenden’ Pas Saj

Kjo modele është pak e trashë, por meshkujt ‘çmenden’ pas saj.Shty pe r3k 1am3n me poshte per te lexuar lajmin e plote:

Ashley Graham është votuar si modelja më e preferuar XXL, nga një website i specializuar mode, 30-vjeçarja amerikane ka pozuar për një sërë kompanish mode, si “Vogue”, “Glamour”, “Sports illustrated”, etj. Ajo është mjaft e njohur dhe e pëlqyer për format e saj të bëshme, pasi natyra duket se është treguar e pakursyer në trupin e saj shtype rek1am dhe sh1ko v1deon:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajme

Te fundit

Facebook

Populare

To Top