Connect with us

Kjo është shqiptarja më e famshme në Itali pa bërë asgjë(Foto)

Latest

Kjo është shqiptarja më e famshme në Itali pa bërë asgjë(Foto)

Rike Roçi mori famë në Shqipëri për shkak të pjesëmarrjes në “Big Brother Albania”.

Por, bukuroshja shqiptare është bërë shpeshherë kryefjalë e mediave të huaja, kryesisht ato italiane. Dhe në fakt, ish banorja e Big Brother është bërë shumë e njohur për italianët, duke mos bërë asgjë.

Pas vëmendjes që mori nëpërmjet këtij formati, Rike spikati sërish gjatë kampionatit evropian të futbollit.

Roçi pushtoi mediat e huaja vite më parë, falë formave s eksi të cilat spikatën në stadium ku kishte shkuar për të ndjekur Shqipërinë nga afër. Shumë shpejt ajo u cilësua si tifozja më se ksi.

Ajo tërhoqi menjëherë vëmendjen e kamerave edhe fotografëve duke e fokusuar në ekran, apo duke shkrepur foto pa fund ndërsa ishte në shoqërinë e një mikeshe të saj.

Continue Reading
You may also like...

More in Latest

Facebook

Popular

To Top