fbpx
Connect with us

Kjo bukuroshe nga Britania, ua kënaq sytë me pamjen e saj

Lajme

Kjo bukuroshe nga Britania, ua kënaq sytë me pamjen e saj

Bukuroshja Lauren Goodger njihet për bukurinë dhe sharmin e saj, shkruan “InfoKosova”.

Ajo është një modele instagrami, e cila ka një numër të konsideruar ndjekësish në këtë rrjet social.

E për të gjithë fansat e saj Lauren Goodger ka bërë disa fotografi të bukura ku i tregon pjesët e saj të cilat duken “bom.bastike”.

Këto pamje të saj po marrin shumë komente pozitive./InfoKosova/

Continue Reading
You may also like...

More in Lajme

Te fundit

Facebook

Populare

To Top