fbpx
Connect with us

Kjo bukuroshe mjelë lopën, shiheni çfarë komente merr

tjera

Kjo bukuroshe mjelë lopën, shiheni çfarë komente merr

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Për dallim nga shumë femra nëpër fshatra të ndryshme shqiptare që sot hezitojnë të merren me lopët e shtallat, kjo bukuroshe nuk ka hezituar të mjelë lopën dhe të bëjë edhe fotografi duke kryer këtë punë, e cila më pas është hedhur në rrjetet sociale. Sigurisht që ajo pas punës së saj do të jetë pastruar dhe nuk do të kenë mbetur gjurmë papastërtie, dhe fëmijët e gjithë familja, sikurse edhe ajo vet do të mund të konsumojnë çumësht të freskët dhe produktet që dalin nga qumështi.Shty,pe rek.lam.en dhe vazh.do

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top