fbpx
Connect with us

Kishte ardhur për ta gjuajtur, Shqipja i bën daljen djalit nga Kosova: Të keqen motra…(Foto)

tjera

Kishte ardhur për ta gjuajtur, Shqipja i bën daljen djalit nga Kosova: Të keqen motra…(Foto)

“Përputhen” është një show dashurie, i cili sjell histori të vërteta të njohjeve mes të rijnve. Shqipja, konkurrentja më impulsive e përputhen, duket se luante një rol të dyfishtë me çunat. Në një puntatë ajo deklaroi për djalin nga Kosova, Eminin, se e kishte qejf dhe se do dilte me të në një takim, sepse e shikonte si partnerin e jetës.

Edhe Emini nga ana tjetër kishte ardhur për Shqipen aty brenda dhe herë pas here flirtonin bashkë. Mirëpo pas daljes nga emisioni duket se Shqipja nga partner të jetës e shikon Eminin si vëlla. Këtë ajo e ka shprehur në “Instagramin” e saj personal në “Instastory” në të cilin ka hedhur edhe një foto me Eminin.

Shqipja shkruan:

T’keqen motra, lum ajo grua qe do të të marrë

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top