fbpx
Connect with us

Kimetja ‘godet’ Thaqin, o Hashim ti je president i turpit…

Lajme

Kimetja ‘godet’ Thaqin, o Hashim ti je president i turpit…

Pse nuk i thojshe Aleksandër Vuçiqit n’vakt dhe në sy para krejt botës për mas akrat e shtetit të tij ndaj shqiptarëve të Kosovës po t’u deshtën 20-të vjet me ja kthy fjalën. U pate bë jaran me të, takohu tinëz popullit me të, ha mish si th itë, pi ra ki si pija ndurë, rri ‘slloboditu’ e bë humor neandertal me të për puthje t’Mogerinit me p’oshtë shihni postimin e saj.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajme

To Top