fbpx
Connect with us

Khedira i vendosur për largimin nga Juventus!

Sport

Khedira i vendosur për largimin nga Juventus!

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Khedira i vendosur për largimin nga Juventus!Koha e Sami Khediras tek Juventusi duket se po vjen kah fundit për shkak se Fabrizio Romano deklaroi se ai do të largohet nga Torino javën e ardhshme si një futbollist i lirë.
a

Juventus po kërkon që të pastrojë skuadrën nga emrat e vjetër dhe janë duke pritur gjithashtu edhe largimin e Douglas Costas ku për të cilin interesim kanë shfaqur skuadrat e Barcelonës dhe Wolves.Khedira nga ana tjetër ka qenë njëri prej futbollistëve më të paguar tek Zonja e Vjetër ku për një sezon paguhej plot 6 milionë euro.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top