fbpx
Connect with us

Kështu i ushtron të pasmet Tayna në palestër

tayna me te pasmet bombastike ne palester

Lajme

Kështu i ushtron të pasmet Tayna në palestër

Tayna është një repere tejet e njohur në mediat rozë. Me poza të shumta ajo gjithmonë kalon në lajm duke tërhequr vëmendje të madhe. Duke qenë tejet e kujdesshme për vetën, ajo i kushton rëndësi të madhe trupit të saj..

Në një video të publikuar në palestër, ajo duket një bombë me pamjen nga mbrapa.


Theksojmë, Tayna mbetet e dalluar edhe me projekte muzikore.Shty,pe rek.lam.en dhe vazh.do shi.ko vid eon e plo.te..

Continue Reading
You may also like...

More in Lajme

To Top