fbpx
Connect with us

Kështu dukej Vjosa Osmani si nuse

Lajme

Kështu dukej Vjosa Osmani si nuse

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Me shkollim në universitete prestigjioze, CV të pasur dhe një bagazh të tërë eksperiencash e suksesesesh, Vjosa Osmani nuk lë vend për diskutime rreth asaj që është e që bënë.

Femra më e votuar në zgjedhjet e fundit, tashmë Kryeparlamentare e Kuvendit të Kosovës, disa herë e ka dëshmuar karakterin e hekurt.

Vjosa, asnjëherë nuk ka folur për jetën private, ani pse aty këtu ka publikuar ndonjë foto me bashkëshortin dhe të bijat binjake.

Vjosa dhe Prindoni janë prej vitesh bashkë dhe ne po sjellim disa nga momentet e tyre të këndshme që kanë vendosur ti ndajnë në publik.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajme

To Top