fbpx
Connect with us

Këngëtarja Shqiptare habit me deklaratën “Burrat shqiptar të kënaqin në shtr.at, më të mirët”

burrat shqiptar me te miret ne shtrat

Lajme

Këngëtarja Shqiptare habit me deklaratën “Burrat shqiptar të kënaqin në shtr.at, më të mirët”

Prej shumë vitesh ndjekësit nuk e lënë “në ba ltë” Gjyste Vualjn duke e ndjekur dhe mbështetur në të rejat e saj.

Këngëtarja e njohur, Gjyste Vulaj, ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale një foto romantike me bashkëshortin.

Këngëtarja publikoi një imazh teksa puthej në buzë me partnerin e saj, Sokol Vulajn nga pushimet në Kapadokia.

Puth/jee romantike me bashkëshortin, Gjyste Vulaj poston pozat provo kuese nga Çifti duken mjaft të dashu/ruar me njëri-tjetrin teksa shkëmbejnë puthjen romantike.

Këngëtarja vendosi ta lërë pa përshkimin imazhin, pasi foto “flet” vetë.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajme

Te fundit

Facebook

Populare

To Top