fbpx
Connect with us

Këngëtarja e njohur shqiptare në pritje të ëmbël, zbulohet gjinia e bebit që pritet të vijë në jetë

tjera

Këngëtarja e njohur shqiptare në pritje të ëmbël, zbulohet gjinia e bebit që pritet të vijë në jetë

Shkurte Gashi së shpejti do të bëhet nënë për herë të parë . Këngëtarja shqiptare është në pritje të një djali, ndërsa vetëm 10 javë e ndajnë nga lindja, bëjnë me dije burimet pranë ‘Prive’.

Po të njëjtat burime kanë treguar se ka qenë dëshirë e këngëtares për ta mbajtur të fshehtë këtë lajm, ndërsa pritet të ndajë disa ditë më vonë disa fotografi në rrjete sociale.

Dyshimet shtohen akoma më shumë, pasi është vënë re edhe mungesa e saj në rrjete sociale, por mesa duket u zbulua dhe arsyeja.
Kujtojmë se këngëtarja nuk është aktive në muzikë prej një viti. Projekti i fundit muzikor është ai në bashkëpunim me Brunon me titull “Jetën tënde”.

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

To Top