fbpx
Connect with us

Këngëtarja e njohur preferon Robertin, “Ai ka shumë…”

Lajme

Këngëtarja e njohur preferon Robertin, “Ai ka shumë…”

Këngëtarja e njohur preferon Robertin, “Ai ka shumë…”

Këngëtarja Albulena Ukaj e ftuar në “Glamour Zone” është vënë përballë disa zgjedhjeve.

Ajo është pyetur se kë do të zgjidhje midis Robert Berishës dhe Shpat Kasapit për të shkuar me pushime në Paris dhe ajo ka zgjedhur Robertin duke thënë se ai ka humor shumë të mirë dhe se më të do të kalonte më mirë.

Albulena ka folur gjithashtu edhe për takimin me Robertin në një studio televizive në një moment tjetër gjatë intervistës ku u pyet gjithashtu se në krahët e cilit mashkull do të donte të ishte.

Edhe në këtë rast ajo ka zgjedhur Robertin, pasi sipas saj ai është një person shumë karizmatik.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajme

Te fundit

Facebook

Populare

To Top