fbpx
Connect with us

Kejvina me trup si peshk në fotosesionin e ri

Lajme

Kejvina me trup si peshk në fotosesionin e ri

Modelja dhe velina shqiptare, Kejvina Kthella është paraqitur përsëri spektakulare në një fotosesion të ri.

Kejvina ka disa ditë që është në Los Angeles.

Ajo ende nuk ka treguar arsyet e kësaj vizite por sot ajo ka postuar disa foto me një fustan të zi me disa rruaza ndriquese që i japin atij shkëlqim derisa bën foto për një fotosesion të ri.

E në këtë fotosesion nuk kanë munguar edhe komente nga fotomodelet dhe modelet e tjera shqiptare, që e kanë mikeshë Kejvinan.

Njëra prej tyre është Vildane Zeneli por edhe Oriola Marashi.

Kejvina tanimë mbetet të tregojë se a ishte në SHBA vetëm për këtë fotosesion apo edhe për ndonjë projekt tjetër.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajme

Te fundit

Facebook

Populare

To Top