fbpx
Connect with us

Kam qarë dy javë dhe jam penduar që u zhvesha koplet dhe kryta mardhënie në filmin e fundit

tjera

Kam qarë dy javë dhe jam penduar që u zhvesha koplet dhe kryta mardhënie në filmin e fundit


Aktorja Teuta Krasniqi ka qenë e ftuara e radhës në “Ky emër nuk ka nevojë për prezantim” me Artan Telakun në RTV Dukagjini.Teuta ka folur edhe për rolin e saj në filmin “Engjëjt janë larg”, me regji të Gjergj Xhuvanit. Aktorja në këtë film ka një skenë ku ajo del ezh veshur la kiq.

“Kam qenë shumë në dilema për këtë film, madje dy javë kam qa. Sot jam shumë e penduar pse kam qarë”, tha ajo, përcjell Telegrafi. Hap videon 5 se konda dhe shf aqen Pamjet Eks kluzive

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top