fbpx
Connect with us

“Kam një bashkëshort dhe nuk dua tjetër”/ Kjo vajzë ka një hall të madh, por nuk di si ta zgjidhë…!!

Lajme

“Kam një bashkëshort dhe nuk dua tjetër”/ Kjo vajzë ka një hall të madh, por nuk di si ta zgjidhë…!!

Histori nga më të çuditshmet, por që fatkeqësisht gjejnë goxha terren në shoqërinë shqiptare është rasti i një vajze të martuar, e cila përditë përballet me një realitet të hidhur.Një vajzë ka shkruar për JOQ Albania se prej disa vitesh është e martuar, por burri i ka shkuar në emigrim, ndërsa ajo aktualisht ka sakrifikuar karrierën e saj, për t’i shërbyer babit, të cilin e ka të sëmurë.Deri këtu historia e vajzës nuk ka asgjë për të ardhur keq, apo për t’u habitur, deri sa vjen një moment i dytë, kur një grua e ve, dyshon se vajza i ngacmon të dashurin.Vajza pohon se kjo grua e ve e shan rrugëve, madje ka dërguar edhe një tjetër ish të dashur të saj që ta kërc.ënojë. Ajo pohon se ta rr.ahësh nuk është mirë të ndysh duart me të, por nga ana tjetër edhe nuk di ç’të bëjë.Vajza kërkon mendimi e juaj.shtype,reklamen dhe shiko videon

Continue Reading
You may also like...

More in Lajme

Te fundit

Facebook

Populare

To Top