fbpx
Connect with us

“Kam foto dhe video”, Rami kërc ënon ish të dashurën, Pamela Anderson (FOTO LAJM)

Sport

“Kam foto dhe video”, Rami kërc ënon ish të dashurën, Pamela Anderson (FOTO LAJM)

“Kam foto dhe video”, Rami kër cënon ish të dashurën, Pamela Anderson (FOTO LAJM

Futbollisti francez Adil Rami përsëri ka mohuar se ishte i dhu nshë m  ndaj Pamela Anderson pasi ajo e quajti atë një “për bin dësh” që po jetonte një “jetë të dyfishtë”.Adil tha se ai mund të provojë se nuk ka qenë i dh un shëm me aktoren e Bayëatch me “video dhe fotografi”.34 vjeçari mohoi ab uzimi n në familje ndërsa fliste për gazetën franceze Le Figaro në lançimin e librit të tij të ri, Autopsia.

“Unë e di se çfarë ka dashur të bëjë duke më akuzuar për këtë. Kur dikush flet i pari në mediat sociale, ata ndjehen sikur po thonë të vërtetën absolute.”Ajo donte të më shty pte. Ajo kurrë nuk bëri një ankesë sepse asgjë nga ato nuk ndodhi kurrë. Unë kam video dhe fotografi që mund të hedhin poshtë atë që ajo tha. Ka mbaruar dhe unë nuk dua të jem më e lidhur me të”.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

To Top