fbpx
Connect with us

Kaka i mahnitur nga rivalët e Milan-it: Më pëlqen filozofia që ka

Sport

Kaka i mahnitur nga rivalët e Milan-it: Më pëlqen filozofia që ka

Kaka i mahnitur nga rivalët e Milan-it: Më pëlqen filozofia që ka

Gola me shumicë dhe paraqitje gjithmonë bindëse. Atalanta është konrmuar njëklub i madhe dhe në Champions League.Humbja në kampionat kundër Napoli-t duket se është harruar tashmë dhe zikaltritshikojnë me besim drejt ndeshjeve të ardhshme, ndoshta me shpresën për tëpërsëritur punën e mirë të bërë në sezonin e kaluar, kur vrapi i lojtarëve të GianPiero Gasperini-t është ndalur në vendin e tretë në kampionat dhe në çereknalet eChampions-it.

“Të shikosh Atalanta-n të luajë dhe të tojë si dje (të mërkurën) është akoma njësurprizë apo jo më? Më pëlqen mënyra se si klubi e ka konsoliduar lozonë e tij”.Atalanta e ka mirëpritur komplimentin nga Topi i Artë 2007 dhe i është përgjigjurmë një “Obrigado” (faleminderit në gjuhën braziliane) në Twitter

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top