fbpx
Connect with us

Ka plot 100 dashnorë, kjo është femra që po bën “kokrrën e qejfit” me lekët e tyre

Lajme

Ka plot 100 dashnorë, kjo është femra që po bën “kokrrën e qejfit” me lekët e tyre

Për shumë njerëz pushimet dhe festat janë luks. Por jo për Gweneth Lee.

Pasi pas vd.ekjes së burrit të saj, ajo ka deklaruar se ka pasur marrëdhënie me plot 100 burra të martuar të cilët i sponzorizojnë udhëtime të shtrenjta në të gjithë botën dhe i sigurojnë një jetesë mjaft luksoze.shty,pe rekla.men per te shikuar video.n

Continue Reading
You may also like...

More in Lajme

Te fundit

Facebook

Populare

To Top