fbpx
Connect with us

Ka lidhje dashurie me të bukurën Adrola Dushi? Flet këngëtari i njohur: Bashkë nuk jetojmë ne, por e bëjmë….

tjera

Ka lidhje dashurie me të bukurën Adrola Dushi? Flet këngëtari i njohur: Bashkë nuk jetojmë ne, por e bëjmë….

Në faqet rozë, prej një kohë të gjatë është aluduar se reperi Capital T dhe modelja Adrola Dushi, janë në lidhje dashurie.

Isha vajzë e bùrgosur”, Adrola Dushi zbulon detaje nga fëmijëria: Kisha dy vëllezër që më ruanin – FaxWeb

Ajo që e ka mohuar një gjë të tillë është modelja shqiptare, teksa ka treguar se dyshja janë shumë miq të mirë.

Ndërkaq, Capital T i futar në emisionin Shiko Kush Luan, është pyetur për këto spekulime me Adrolën, ku thuhej se edhe bashkëjetojnë.

“Nuk jemi duke bashkëjetuar, më pëlqen e kam shoqe shumë të mirë dhe kemi raport të mirë shoqëror” është shprehur ai.

U aludua se është në lidhje me Capital T, Adrola Dushi tregon të vërtetën.

Rudina - Adrola Dushi: Jeta ime me Troi në Amerikë! (14 korrik 2017) - YouTube

Adrola tregon se është nuse Kosove, Shiko kush LUAN 3, 1 Janar 2020, Entertainment Show - YouTube

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top