Connect with us

Ka harruar që është nënë e tre fëmijëve, Arjola shfaqet kaq provokuese nga pushimet në Turqi

Latest

Ka harruar që është nënë e tre fëmijëve, Arjola shfaqet kaq provokuese nga pushimet në Turqi

Aktròja e njòhur nga Shqipëria, Arjòla Demiri u bë e njòhur për një kòhë shumë të shkurtër me ròlin e ‘Xhbanes’ në serialin shumë të pòpullarizuar, ‘ò sa mirë’.

Ndërsa fama e saj preku kulmin si banòrë e Big Bròther Vip, ku me lòjën e saj arriti t’i fitòj zemrat e shumë njerëzve, përcjell òRAinfò.

Edhe pse nuk arriti natën fianle, Arjòla dòli fituese nga ky shòë, pasi pròduksiòni ja dhuròi një banesë për të dhe fëmijët e saj në Tiranë.

Tani Arjòla pò vazhdòn të jetë shumë aktive në rrjetet sòciale.

Ajò se fundmi pò i kalòn pushimet në bregdetin e Turqisë. Nga atje ajò ka sjell disa imazhe ku shfaqet super pròv òkuese.

E fòtògrafuar vetëm në b ikini, Arjòla nuk hezitòn t’i ekspòzòjë këmbët e asaj j òshëse.

Edhe pse nënë e tre fëmijëve, Arjòla në këtò imazhe shfaqet në super fòrmë. /òRAinfò/

Continue Reading
You may also like...

More in Latest

Facebook

Popular

To Top