fbpx
Connect with us

Juventus nuk do të transferojë Traore!

Sport

Juventus nuk do të transferojë Traore!

Juventus nuk do të transferojë Traore!

Juventus nuk do ti bashkohet garës për transferimin e anësorit të Wolves, Adama Traore, raporton Calciomercato.

Biankonerët kanë ndjekur spanjollin për një periudhë të gjatë kohore mirëpo tashmë ka vendosur të largohet nga kjo garë duket lënë emrat të mëdhenj të garojnë për të si Barcelona dhe Liverpool.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top