fbpx
Connect with us

Juventus kishte gati transferimin e yllit të Serie A para Chiesas!

Sport

Juventus kishte gati transferimin e yllit të Serie A para Chiesas!

Juventus kishte gati transferimin e yllit të Serie A para Chiesas!

CalcioMercato raporton se Juventus po konsideronte mundësinë e transferimit të Justin Kluivert pasi po hasnin në vështirësi për të transferuar Federico Chiesan.Biankonerët kishin nevojë patjetër për të transferuar një sulmues.Mirëpo gjërat ndryshuan kur Juventusi shikoi mundësinë për të transferuar Federico Chiesan dhe riktheu gjithë vëmendjen tek ai.Nga ana tjetër Kluivert është huazuar tek skuadra e RB Leipzig.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

To Top