fbpx
Connect with us

Juventus ka gjetur Ronaldon e ri!

Sport

Juventus ka gjetur Ronaldon e ri!

Juventus ka gjetur Ronaldon e ri!

Juventus ka gjetur futbollistin i cili nga shumë është cilësuar si ‘Ronaldo i ri’.

Bëhet fjalë për Joelson Fernandes i cili po kërkohet nga skuadra e Zonjës së Vjetër.

Mango Fernandes, babai dhe njëkohësisht agjenti i futbollistit deklaroi për O Democrata se ka marrë oferta milionere nga skuadra e Juventusit, Arsenal, Borussia Dortmund, Liverpool, Barcelona dhe disa skuadra të tjera të mëdha europiane.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top