fbpx
Connect with us

Juventus hap ‘kuleten’ me dy super transfere nga Real Madrid

Sport

Juventus hap ‘kuleten’ me dy super transfere nga Real Madrid

Juventus hap ‘kuleten’ me dy super transfere nga Real Madrid

Juventus transferon dy lojtarë të Real Madridit?Real Madrid mund të largojë disa lojtarë gjatë afatit kalimtar të janarit.Los Blancos’ kanë në plan të bëjnë disa ndryshime, dhe Juventus janë të interesuar për dy lojtarë të tyre.Bëhet fjalë për dyshen Marcelo dhe Isco, përcjell lajmi net raportimet e medieve spanjolle.Trajneri Zinedine Zidane nuk dëshiron të llogarisë në Iscon dhe Marcelon nga janari, kështu që kampionët e Serie A duan të përfitojnë nga situata.

Juventus do të paguajë deri në 40 milionë për Iscon, ndërsa Marcelo do të shkëpusë kontratën, për transferim falas te ‘Zonja e Vjetër’.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top