fbpx
Connect with us

Juventus ‘blindon’ Paolo Dybalan!

Sport

Juventus ‘blindon’ Paolo Dybalan!

Juventus ‘blindon’ Paolo Dybalan!

Paolo Dybala do të vazhdojë bashkëpunimin me Juventusin edhe për disa vite tjera.Argjentinasi ka plot 5 vite në Allianz Stadiumi dhe kontrata e tij aktuale i skadon në vitin 2022.Zonja e Vjetër po bën gati një kontratë të re me afat deri në 2025.Dybala aktualisht përifton 7,3 milionë euro në sezon ndërsa me kontratën e re pritet të marrë rreth 11,5 milionë euro çdo vit.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

To Top