fbpx
Connect with us

Juve, zbulohet biseda sekrete mes Ronaldos dhe Mbappe!

Sport

Juve, zbulohet biseda sekrete mes Ronaldos dhe Mbappe!

Juve, zbulohet biseda sekrete mes Ronaldos dhe Mbappe!

Duket se Cristiano Ronaldo tek Juventusi tashmë ka edhe një lloj rol të drejtorit sportiv duke parë ndikimin e madh që gëzon edhe tek futbollistët e tjerë.

Fansat e Juves ëndërrojnë për transferimin e Kylian Mbappe, njëjtë siç ndodhi me Matthijs De Ligt.

Në miqësorën e 11 tetorit në mes të Portugalisë dhe Francës, Ronaldo e pyeti Mbappen për të ardhmen e tij.

‘Pra Real Madrid?’- e pyeti portugezi ndërsa Mbappe ja ktheu:’ Çfarë dëshiron që të të them kur akoma nuk kam vendosur për të ardhmen’.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top