fbpx
Connect with us

Juve ka vendosur për transferimin e yllit të Premier League!

Sport

Juve ka vendosur për transferimin e yllit të Premier League!

Juve ka vendosur për transferimin e yllit të Premier League!

Zonja e Vjetër ka në plan të bëj njërin prej transferimeve më të qëlluara në merkato.Bëhet fjalë për sulmuesin anësor të Wolves, Adama Traore.Shpejtësi, forcë e jashtëzakonshme fizike dhe një aftësi e spikatur për të nuhatur golin kanë bërë që drejtuesint juventinë mos të mendohen dy herë për spanjollin.Problemi i vetëm mbetet çmimi prej 100 milionë eurosh që anglezët po kërkojnë, shifër kjo që mund të diskutohet duke marrë parasysh problemet financiare që kanë hasur shumica e skuadrave gjatë këtij viti.

Traore merkaton e kaluar ka qenë njëri prej futbollistëve më të kërkuar ku edhe ish skuadra e tij Barcelona shfaqi interesim për ta rikthyer atë në Camp Nou.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top