fbpx
Connect with us

Juve-Barca, shkëmbejnë edhe 4 futbollistë në mes vete!

Sport

Juve-Barca, shkëmbejnë edhe 4 futbollistë në mes vete!

Juve-Barca, shkëmbejnë edhe 4 futbollistë në mes vete!

Jo vetëm Pjanic për Arthur.

Juventus dhe Barcelona kanë në plan që të shkëmbejnë plot 4 futbollistë të tjerë në mes vete, raporton kështu Tuttosport.

Gjatë këtij janar ose verën e ardhshme Bernardeschi dhe Alex Sandro do të transferohen tek Barcelona ndërsa në Torino do të vijnë Ousmane Dembele dhe Junior Firpo.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top