fbpx
Connect with us

Jorge Mendes transferon yllin e Premier League te Barcelona

Sport

Jorge Mendes transferon yllin e Premier League te Barcelona

Jorge Mendes transferon yllin e Premier League te Barcelona

Barcelona dhe Jorge Mendes kanë gati bashkëpunimin e rradhës.Jorge Mendes është duke ndërtuar marrëdhënie mjaftë të ngushta me Barcelonën.Kjo mund të vërehet me rinovimin e Ansu Fatit, largimin e Todibos dhe Semedos.Te Barcelona janë të kënaqur me Mendesin pas transferimit të Trincaos dhe tani kanë gati bashkëpunimin e rradhës.

Siç raporton Don Balon, Mendes synon ta transferojë yllin e Wolves Ruben Neves te Barcelona.23-vjeçari po shkëlqen në Premier League dhe Mendes e sheh Barcelonën si klubin ideal për të ardhmen e Neves.Neves shihet si pasuesi ideal i Busquets dhe Bartomeu ka gati 50 milionë euro për transferimin e tij në Camp Nou.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top